Polska, trojak, 1601

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, trojak, 1601

Polska, trojak, 1601

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 21:31:20
196898
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1601, Wschowa, litera F przed Orłem, na awersie REX
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowo lekko niedobity ale z resztkami połysku menniczego
Literatura: Iger W.01.1.b

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 219

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  155 zł
4)  90 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł