Zakon Krzyżacki, szeląg

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 21:00:00
196542
Opis: Zakon Krzyżacki - Winrych von Kniprode 1351-1382, szeląg, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza, + MAGST (dwa x) WYNRICS (dwa x) PRIMS, Rw: Tarcza zakonna, + MONETA (dwa x) DNORVM (dwa x) PRVCI
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, ciemna patyna
Literatura: Voss. §38/133

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 277

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  250 zł
4)  240 zł
5)  210 zł
6)  140 zł
7)  135 zł
8)  125 zł
9)  120 zł