Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1416-1460

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 20:58:40
196545
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1416-1460, Krzyż grecki o ramionach rozszerzanych i rozszczepionych na końcach
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.2 mm, 0.29 g, ciemna patyna
Literatura: BRP Prusy T18.2, W. 219, Vossberg 58

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 119

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  95 zł
4)  85 zł
5)  65 zł
6)  60 zł