Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1391-1415

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 20:58:00
196558
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1391-1415, Ostrołukowa tarcza z Orłem, bez krzyża
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.1 mm, 0.16 g
Literatura: BRP Prusy T17.6, W. 113

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 115

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł