Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1327-1338

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 20:56:40
196548
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1327-1338, Brama z trzema strzelnicami zwieńczona trzema trójliśćmi, w prześwicie krzyż kawalerski
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.3 mm, 0.25 g
Literatura: BRP Prusy T10.23, W. 123c

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 123

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  100 zł
4)  100 zł
5)  50 zł
6)  48 zł