Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1277-1288

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 20:54:20
196554
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1277-1288, Krzyż na arkadzie, po bokach kulki, pod arkadą gwiazda
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.7 mm, 0.26 g, ładny
Literatura: BRP Prusy T5.2, W.28a

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 234

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  290 zł
4)  270 zł
5)  250 zł
6)  200 zł
7)  150 zł