Litwa, pieniądz (denar), 1425-1430

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 20:52:00
196374
Opis: Litwa - Witold 1392-1430, pieniądz (denar), 1425-1430, Kijów, kontramarka Kolumny Gedymina z kulką w lewym polu, wybita na monecie tatarskiej
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.1 mm, 0.68 g, wyszczerbiony krążek, ciemna patyna
Literatura: Huletski 2625 B (R IV)

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 282

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  400 zł
4)  260 zł
5)  160 zł
6)  150 zł
7)  90 zł