Republika Rzymska, denar, 122 pne

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 20:50:40
196447
Opis: Republika Rzymska - Q. Minucius Rufus 122 pne, denar, 122 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w hełmie w prawo, z tyłu głowy RVF, z przodu X, Rw: Dwaj dioskurowie na koniach w galopie w prawo, przed nimi Q•MIN(V), w odcinku RO(MA)
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.99 g, patyna
Literatura: Crawford 277/1, Albert 1036

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 429

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  300 zł
4)  270 zł
5)  210 zł
6)  200 zł
7)  195 zł
8)  185 zł
9)  180 zł