Litwa, zestaw 3 banknotów:

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Litwa, zestaw 3 banknotów:

Litwa, zestaw 3 banknotów:

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 20:38:00
195688
Opis: Litwa - Lietuvos Bankas, zestaw 3 banknotów:, w skład zestawu wchodzą: 25 latu 1938 seria A 127709 Łotwa (po konserwacji) / 50 litu 1928 seria B 013546 Litwa / 100 litu 1928 seria A 455710 Litwa (banknot w V stanie zachowania)
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: razem 3 sztuki, w tym oba banknoty litewskie rzadkie już w tych stanach zachowania
Literatura: Pick 21, Pick 24, Pick 25

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 337

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  250 zł
4)  180 zł