Galicja, 50 halerzy, 5.06.1919

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 20:32:20
196094
Opis: Galicja - Lwów - Gmina Miasta Lwowa, 50 halerzy, 5.06.1919, seria XVII, numeracja 02723
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: złamania w pionie i poziomie, banknot po konserwacji
Literatura: Podczaski G-203.C.1.a

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 160

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  155 zł
4)  150 zł
5)  140 zł
6)  90 zł