Polska, asygnata na 10 złotych

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 20:11:40
195699
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - Ministerstwo Skarbu, asygnata na 10 złotych, seria B, numeracja 0934778, na stronie odwrotnej pieczęć urzędu skarbowego w Lipnie i podpis
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatnie złamana w poziomie, ale ładnie zachowana
Literatura: Lucow 734 (R2), Moczydłowski B130

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 277

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  50 zł
6)  48 zł