Polska, 100 marek, 4.04.1918

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 100 marek, 4.04.1918

Polska, 100 marek, 4.04.1918

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 20:01:00
196504
Opis: Polska - Banknoty niemieckich władz okupacyjnych 1915-1918 - Darlehnskasse Ost, Kowno, 100 marek, 4.04.1918, numeracja 4068082
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: po konserwacji, ślady po złamaniach w pionie
Literatura: Miłczak K7, Ros. 470

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 246

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  105 zł
4)  100 zł
5)  95 zł
6)  80 zł
7)  60 zł
8)  50 zł
9)  40 zł
10)  36 zł