Polska, 50 marek, 4.04.1918

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 50 marek, 4.04.1918

Polska, 50 marek, 4.04.1918

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 20:00:40
196503
Opis: Polska - Banknoty niemieckich władz okupacyjnych 1915-1918 - Darlehnskasse Ost, Kowno, 50 marek, 4.04.1918, seria D, numeracja 472764
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamane w pionie, zaokrąglone rogi, po subtelnej konserwacji
Literatura: Miłczak K6, Ros. 469

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 255

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  105 zł
4)  80 zł
5)  65 zł
6)  55 zł