Polska, 25 rubli, 17.04.1916

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 25 rubli, 17.04.1916

Polska, 25 rubli, 17.04.1916

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 20:00:20
196502
Opis: Polska - Banknoty niemieckich władz okupacyjnych 1915-1918 - Ostbank für Handel und Gewerbe, Darlehnskasse Ost, Posen, 25 rubli, 17.04.1916, seria B, numeracja 849607
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złamane w pionie, poziomie i na prawym dolnym rogu, po subtelnej konserwacji
Literatura: Miłczak P6, Ros. 462

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 340

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  185 zł
4)  165 zł
5)  160 zł
6)  120 zł
7)  100 zł