Polska, ryngraf, ok. 1930 (?)

Polska, ryngraf, ok. 1930 (?)

Polska, ryngraf, ok. 1930 (?)

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 22:46:00
196092
Opis: Polska, ryngraf, ok. 1930 (?), Lwów, ryngraf z Matką Boską Częstochowską na tle Orła, na stonie odwrotnej sygnatura J. SOPYŁŁO oraz Związku Katolickich Producentów Dewocjonaliów
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: cyna, 67.8 x 78.8 mm, 56.41 g, bardzo ładnie zachowany

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 205

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  60 zł
6)  55 zł
7)  42 zł