Polska, medal z okazji 75-lecia Głównego Urzędu Miar, 1994

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 22:45:20
195779
Opis: Polska - III RP po 1989, medal z okazji 75-lecia Głównego Urzędu Miar, 1994, Aw: Popiersie Zdzisława Rauszera, z boków 1877-1952, ZDZISŁAW RAUSZER, Rw: 75 / lat / GUM / 1919 / 1994, w okół oznaczenia różnych jednostek miar i wag, na obrzeżu punca srebra
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 34.01 g

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 51

1)  65 zł
2)  60 zł