Polska, medal Katyń, 1988
Zakończenie: 20-02-2020 22:44:40
Polska, medal Katyń, 1988
196089
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal Katyń, 1988, Warszawa, Aw: Orzeł wojskowy, niżej PAMIĘCI POLSKICH OFICERÓW / ZAMORDOWANYCH W KATYNIU, niżej ułamana szabla z napisem HONOR I, z prawej sygnatura mennicy i PTAiN 1988 BCH, Rw: Grupa ludzi ze związanymi rękami, stojących tyłem nad dziurą, na dnie której napis KATYŃ, medal projektu B. Chmielewskiego |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | brąz, 71.9 x 71.9 mm, 207.46 g |
Literatura: | Paszkowycz 149/88 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 102