Polska, medal - 300. rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, 1983

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 22:43:20
196085
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal - 300. rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, 1983, Warszawa, Aw: Popiersie Jana III Sobieskiego 1/3 w prawo, z lewej sygnatura PTAiN / WARSZAWA / 1983, z boków Jan / Trzeci / Sobieski - Król / Polski, na dole W 300 ROCZNICĘ ZWYCIĘSTWA POD WIEDNIEM, Rw: Polska kawaleria stojąca przed pobojowiskiem pod Wiedniem, medal projektu B. Chmielewskiego
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 69.1 mm, 145.07 g
Literatura: Paszkowycz 5/83

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 80

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  48 zł