Polska, medal Tysiąclecie Państwa Polskiego, 1966

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 22:40:40
195495
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal Tysiąclecie Państwa Polskiego, 1966, Warszawa, Aw: Rycerz piastowski i klęczący obok niego chłop trzymający młode drzewko dębowe, na dole sygnatura WK, TYSIĄCLECIE PAŃSTWA POLSKIEGO-966-1944-1966, Rw: Bloki skalne z wyrzeźbionymi herbami województw, miastami przemysłowymi oraz miejscami bitew Armii Ludowej, niżej PKWN, z boku sygnatura WK, PLSKA RZECZYPOSPOLITA LUDOWA - SPADKOBIERCZYNIA TRADYCJI TYSIĄCLECIA, medal projektu Wacława Kowalika
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 69.5 mm, 120.93 g
Literatura: Paszkowycz 5/66

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 254

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  105 zł
4)  55 zł
5)  32 zł