Polska, medal klubu numizmatyków
Zakończenie: 20-02-2020 22:38:00
195505
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal klubu numizmatyków, Aw: Widok dawnego Szpitala św. Ducha przy ul. Elektoralnej w Warszawie (w którym działał po wojnie Klub Numizmatyków), AMOR NUMMORUM NOS UNIT / STOŁECZNY DOM KULTURY / KLUB NUMIZMATYKÓW / ROK ZAŁ. 1967; Rw: Panorama warszawskiej starówki od strony Pragi, u góry Syrenka i wstęga z napisem VARSOVIA, u dołu MCMLXXl, na rancie punca srebra i numer 12 |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 60.8 x 45.0 mm, 52.00 g |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 200