Polska, medal klubu numizmatyków

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 22:38:00
195505
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal klubu numizmatyków, Aw: Widok dawnego Szpitala św. Ducha przy ul. Elektoralnej w Warszawie (w którym działał po wojnie Klub Numizmatyków), AMOR NUMMORUM NOS UNIT / STOŁECZNY DOM KULTURY / KLUB NUMIZMATYKÓW / ROK ZAŁ. 1967; Rw: Panorama warszawskiej starówki od strony Pragi, u góry Syrenka i wstęga z napisem VARSOVIA, u dołu MCMLXXl, na rancie punca srebra i numer 12
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 60.8 x 45.0 mm, 52.00 g

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 190

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  115 zł
4)  105 zł
5)  105 zł
6)  95 zł