Polska, medal na pamiątkę budowy Kopca Józefa Piłsudskiego, 1936
Zakończenie: 20-02-2020 22:37:40
195503
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal na pamiątkę budowy Kopca Józefa Piłsudskiego, 1936, Warszawa, Aw: Stylizowane postacie z łopatami oraz Orzeł idący w lewo, z lewej sygnatura J.BANDURA; Rw: Na konturze Polski, gałązka z czterema liśćmi i łopata, z boków BUDOWA / KOPCA / JÓZEFA / PIŁSUD-SKIEGO / KRAKÓW / SOWINIEC / 1936, na rancie numer 3462, medal projektu Jerzego Bandury |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | brąz, 49.8 mm, 62.42 g |
Literatura: | Strzałkowski 789 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 139