Polska, medal Juliusz Słowacki, 1927

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 22:37:00
195501
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal Juliusz Słowacki, 1927, Warszawa, Aw: Głowa w lewo, niżej sygnatura T.BREYER, CAŁY SIĘ STAŁEM - OJCZYZNĄ, Rw: Urna, NA POWRÓT PROCHÓW JULIUSZA SŁOWACKIEGO WARSZAWA 26•VI•1927
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 55.2 mm, 71.95 g, delikatnie czyszczony
Literatura: Strzałkowski 592

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 69

1)  150 zł