Polska, medal Juliusz Słowacki, 1927
Zakończenie: 20-02-2020 22:37:00
195501
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal Juliusz Słowacki, 1927, Warszawa, Aw: Głowa w lewo, niżej sygnatura T.BREYER, CAŁY SIĘ STAŁEM - OJCZYZNĄ, Rw: Urna, NA POWRÓT PROCHÓW JULIUSZA SŁOWACKIEGO WARSZAWA 26•VI•1927 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | brąz, 55.2 mm, 71.95 g, delikatnie czyszczony |
Literatura: | Strzałkowski 592 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 170