Austria, żeton koronacyjny Marii Ludwiki, 1808

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 22:33:20
195175
Opis: Austria - Franciszek II (I) 1792-1806 (1835), żeton koronacyjny Marii Ludwiki, 1808, Aw: Kwiat, REGE ET CANDIDE, Rw: Korona, niżej MARIA LVDOVICA AVG• / FRANCISCI AVST•IMP• / HVNG•BOH•REGIS• / CORONATA HVN•REG• / POSONII•VII•SEPT• / MDCCCVIII•
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 21.2 mm, 2.23 g, delikatna patyna

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 78

1)  120 zł