Watykan (Państwo Kościelne), piastra, 1676

Cena wylicytowana: 2 000 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 22:30:40
196319
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Innocenty XI 1676-1689, piastra, 1676, I rok pontyfikatu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 32.01 g, na obrzeżu monety punca "z", ciemna patyna
Literatura: Berman 2091, Davenport 4086

Cena końcowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 103

1)  2 000 zł
2)  1 950 zł