Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 cent, 1850

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 22:25:20
194913
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 cent, 1850, typ Young Head
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 151

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  115 zł
4)  110 zł
5)  75 zł
6)  65 zł
7)  60 zł