Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 cent, 1797

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 22:23:40
194901
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 cent, 1797, typ Draped Bust, kreska ułamkowa w 1/100
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: patyna

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 183

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  400 zł
4)  380 zł
5)  330 zł
6)  260 zł
7)  180 zł