Niemcy, 2 marki, 1933 J

Niemcy, 2 marki, 1933 J

Niemcy, 2 marki, 1933 J

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 22:06:20
195767
Opis: Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, 2 marki, 1933 J, Hamburg, 450. rocznica urodzin Marcina Lutra / Zum 450. Geburstag von Martin Luther
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadsza mennica, patyna
Literatura: AKS 92, Jaeger 352

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 144

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  55 zł
4)  48 zł
5)  42 zł
6)  40 zł
7)  38 zł