Niemcy, liczman - spiel marke, II poł. XIX w.

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 21:52:00
195607
Opis: Niemcy - Norymberga, liczman - spiel marke, II poł. XIX w., wykonany w zakładzie Ludwika Ch. Lauera, Aw: Głowa Wilhelma IV w prawo, KÖNIG V. PREUSSEN, Rw: W wieńcu dębowym SPIEL / MARKE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 20.8 mm, 2.38 g
Literatura: Drożdż 1587 - 1592 (podobny)

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 68

1)  20 zł
2)  18 zł