Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1623

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 21:22:00
195932
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Wilhelm 1619-1640, ort, 1623, Królewiec, popiersie księcia w płaszczu elektorskim, bez znaku mennicy
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Shatalin GW23-2, Olding 41c

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 176

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  95 zł
4)  75 zł