Polska, 10 fenigów, 1923

Polska, 10 fenigów, 1923

Polska, 10 fenigów, 1923

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 20:59:00
195018
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 10 fenigów, 1923, Berlin
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, piękne
Literatura: AKS 20, Jaeger D.5, CNG 512, Parchimowicz 57a

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 155

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  70 zł
5)  65 zł
6)  48 zł
7)  46 zł