Polska, 5 złotych, 1934

Polska, 5 złotych, 1934

Polska, 5 złotych, 1934

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 20:53:20
195015
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 5 złotych, 1934, Warszawa, głowa kobiety w czepcu
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: lekko czyszczone, patyna na rewersie
Literatura: Parchimowicz 116d

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 145

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  46 zł
4)  42 zł
5)  40 zł
6)  36 zł
7)  30 zł
8)  28 zł