Polska, 1 grosz polski, 1817 IB
Zakończenie: 20-02-2020 20:48:00
195573
Opis: | Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1801-1825, 1 grosz polski, 1817 IB, Warszawa, odmiana z dłuższym ogonem Orła |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | zielona patyna |
Literatura: | Bitkin 883, Plage 202 (R) |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 114