Polska, ternar miejski, 1625?
Zakończenie: 20-02-2020 20:35:20
Polska, ternar miejski, 1625?
195566
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Łobżenica, ternar miejski, 1625?, Łobżenica |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, ładnie zachowany |
Literatura: | Kop. 7898 (R3), Kopicki (ZIIIW) 1588 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 131