Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 20:34:20
195564
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1595, Lublin, na rewersie skrócona data przedzielona herbem Lewart
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro złocone, 2.44 g, uszkodzenia na obrzeżu, ale ładnie zachowany
Literatura: Iger L.95.6.d (R)

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 263

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  185 zł
4)  180 zł
5)  150 zł
6)  125 zł
7)  115 zł
8)  110 zł
9)  105 zł
10)  100 zł
11)  90 zł