Polska, denar królewski

Polska, denar królewski

Polska, denar królewski

Cena wylicytowana: 1 850 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 20:25:20
195744
Opis: Polska - Bolesław II Śmiały 1058-1080, denar królewski, Aw: Popiersie władcy w lewo, w koronie, z uniesionym mieczem, z tyłu litera Z; Rw: Brama z trzema wieżami zwieńczonymi kulistymi kopułami
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 14.5 mm, 0.90 g, patyna, podwójnie bity awers
Literatura: Frynas P.4.3, Gum.H. 71, Gum.P. 48, Kop. 27 (R4), Str. 32, Such. IX/2

Cena końcowa: 1 850 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość przebić: 14
Ilość odsłon: 388

1)  1 850 zł
2)  1 850 zł
3)  1 550 zł
4)  1 500 zł
5)  1 200 zł
6)  840 zł
7)  700 zł
8)  490 zł