Ruś Kijowska, grzywna kijowska, XI-XIII w.
Zakończenie: 20-02-2020 20:20:00
196330
Opis: | Ruś Kijowska, grzywna kijowska, XI-XIII w. |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 80.1 x 34.9 mm, 164.78 g, bardzo rzadkie |
Literatura: | Prokopov 2, Huletski/Pietrunin 110A, kol. Zukausko str. 59 |
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 527