Ruś Kijowska, grzywna kijowska, XI-XIII w.

Cena wylicytowana: 2 000 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 20:20:00
196330
Opis: Ruś Kijowska, grzywna kijowska, XI-XIII w.
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 80.1 x 34.9 mm, 164.78 g, bardzo rzadkie
Literatura: Prokopov 2, Huletski/Pietrunin 110A, kol. Zukausko str. 59

Cena końcowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 506

1)  2 000 zł
2)  1 950 zł