Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 20:19:20
194376
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Pastorał w obwódce z kulek, na lasce kulka, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w kątach kulka i kulka pod łukiem, legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.1 mm, 0.83 g, gięty
Literatura: CNP typ VII

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 129

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł
4)  38 zł