Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 20:19:00
194492
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w kątach naprzemiennie kulka i pierscień z kulką, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.6 mm, 1.07 g, gięty
Literatura: CNP typ VI

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 94

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  26 zł
4)  24 zł