Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 20:18:40
194493
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki z ramionami zakończonymi trójliśćmi, legenda Rw: Krzyż kawalerski. legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.4 mm, 1.09 g
Literatura: CNP typ V

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 133

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  50 zł
4)  34 zł
5)  28 zł
6)  24 zł