Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 16 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 20:17:40
194505
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Kaplica, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.0 mm, 0.67 g, gięty, pęknięty
Literatura: CNP typ II

Cena końcowa: 16 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 37

1)  16 zł