Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
Zakończenie: 20-02-2020 20:17:20
194511
Opis: | Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Kaplica, wewnątrz X z kulek, z boków kulki, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 17.2 mm, 0.95 g, gięty, pęknięty |
Literatura: | CNP typ II |
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 141