Austria, halerz (Händelheller), II poł. XIV w.
Zakończenie: 20-02-2020 20:14:20
195903
Opis: | Austria, halerz (Händelheller), II poł. XIV w., Rottenburg, Aw: Dłoń; Rw: Krzyż maltański, we wcięciach ramion po kulce |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 17.0 x 17.5 mm, 0.55 g, delikatnie podgięty, blask menniczy, moneta wykonana metodą czwórbicia |
Literatura: | Saurma 1365, CNA M6/3-4 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 170