Austria, halerz (Händelheller), II poł. XIV w.

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 20:14:20
195903
Opis: Austria, halerz (Händelheller), II poł. XIV w., Rottenburg, Aw: Dłoń; Rw: Krzyż maltański, we wcięciach ramion po kulce
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.0 x 17.5 mm, 0.55 g, delikatnie podgięty, blask menniczy, moneta wykonana metodą czwórbicia
Literatura: Saurma 1365, CNA M6/3-4

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 86

1)  120 zł
2)  120 zł
3)  100 zł
4)  65 zł
5)  60 zł