Cesarstwo Rzymskie, as, 125-128
Zakończenie: 20-02-2020 20:11:20
195740
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Hadrian 117-138, as, 125-128, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, (HA)DRIANVS (AVGVSTVS), Rw: Salus stojąca trzy czwarte w lewo, karmiąca z patery węża wznoszącego się nad ołtarzem oraz berło, z boków litery S - C, SALVS (AVGVSTI) |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | brąz, 26.9 mm, 9.29 g, gruba zielona patyna |
Literatura: | RIC 678 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 177