Indie, tetradrachma

Indie, tetradrachma

Indie, tetradrachma

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 20:09:40
194779
Opis: Indie - Kuszanie - Kujula Kadphises 30/50-80, tetradrachma, Aw: Popiersie króla w diademie, legenda, Rw: Herakles stojący na wprost, trzymający maczugę i lwią skórę, legenda
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 21.9 mm, 6.19 g, patyna
Literatura: Mitchiner ACW 2844-2851

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 104

1)  44 zł
2)  42 zł