Indie, tetradrachma
Zakończenie: 20-02-2020 20:09:40
Indie, tetradrachma
194779
Opis: | Indie - Kuszanie - Kujula Kadphises 30/50-80, tetradrachma, Aw: Popiersie króla w diademie, legenda, Rw: Herakles stojący na wprost, trzymający maczugę i lwią skórę, legenda |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 21.9 mm, 6.19 g, patyna |
Literatura: | Mitchiner ACW 2844-2851 |
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 193