wydawnictwa zagraniczne, Helmut Kahnt – Auktionspreise deutscher Münzen. Ergebnisse aus Münzauktion..

Rozpoczęcie: 10-02-2020 18:00
Zakończenie: 20-02-2020 20:06:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 20:06:00
196395
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Helmut Kahnt – Auktionspreise deutscher Münzen. Ergebnisse aus Münzauktionen in Deutschland, Österreich und der Schweiz im Jahr 1999, Regenstauf 2000, ISBN 3924861447
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 608 stron formatu B5, oprawa twarda, katalog wyników aukcyjnych niemieckich monet w 1999 roku na aukcjach niemieckich, austriackich i szwajcarskich

Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 45