wydawnictwa zagraniczne, Helmut Kahnt – Auktionspreise deutscher Münzen. Ergebnisse aus Münzauktion..
Zakończenie: 20-02-2020 20:06:00
196395
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Helmut Kahnt – Auktionspreise deutscher Münzen. Ergebnisse aus Münzauktionen in Deutschland, Österreich und der Schweiz im Jahr 1999, Regenstauf 2000, ISBN 3924861447 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 608 stron formatu B5, oprawa twarda, katalog wyników aukcyjnych niemieckich monet w 1999 roku na aukcjach niemieckich, austriackich i szwajcarskich |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 122