wydawnictwa zagraniczne, Michael Hans Chou, Ron Guth, Bruce Smith – Top Chinese coins: silver coina..

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 20:05:20
196398
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Michael Hans Chou, Ron Guth, Bruce Smith – Top Chinese coins: silver coinage, Hong Kong 2011, ISBN 9787532561025
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 170 stron formatu ok. 26 x 32 cm, twarda oprawa, bardzo ładnie wydane, 60 krótkich rozdziałów opisujących 60 chińskich monet wraz z ich odmianami, nakład 1.000 sztuk, książka z numerem 000938

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 142

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  250 zł