wydawnictwa zagraniczne, B. Ahlström, Y. Almer, K. Jonsson – Sveriges Besittningsmynt - Coins of th..
Zakończenie: 20-02-2020 20:04:00
196397
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, B. Ahlström, Y. Almer, K. Jonsson – Sveriges Besittningsmynt - Coins of the Swedish Possesions, Stockholm 1980 - KSEROKOPIA |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 205 stron formatu A4, twarda oprawa introligatorska, rzadki i poszukiwany katalog monet z terenów będących w posiadaniu Szwecji |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 141