wydawnictwa zagraniczne, Klaus Martin – Die Preußische Münzprägungen von 1701 bis 1786, Berlin 1976..

Cena wylicytowana: 12 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 20:03:40
196390
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Klaus Martin – Die Preußische Münzprägungen von 1701 bis 1786, Berlin 1976 - KSEROKOPIA
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 308 stron, format A4, twarda oprawa introligatorska, nieliczne zaznaczenia ołówkiem, bez szkody dla tekstu

Cena końcowa: 12 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 56

1)  12 zł