wydawnictwa zagraniczne, Friedrich Freiherr von Schrötter, Brandenburg-Fränkisches Münzwesen. Teil ..

Rozpoczęcie: 10-02-2020 18:00
Zakończenie: 20-02-2020 20:03:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 20:03:20
196067
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Friedrich Freiherr von Schrötter, Brandenburg-Fränkisches Münzwesen. Teil II: Das Münzwesen der hohernzollernschen Burggrafen von Nürnberg und der Markgrafen von Brandenburg in Franken 1515-1603; Halle 1929
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 204 strony + 27 tablic; notowania: E. E. Clain-Stefanelli poz. 9283; oprawa twarda; studium dotyczące bicia monet brandenbursko-frankońskich w latach 1350-1515; niewielkie przebarwienia na niektórych tablicach, poza tym pięknie zachowana

Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 79