wydawnictwa zagraniczne, Ludwig Herinek – Österreichische Münzprägungen Ferdinand II und Ferdinand ..
Zakończenie: 20-02-2020 20:02:40
196394
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Ludwig Herinek – Österreichische Münzprägungen Ferdinand II und Ferdinand III als Erzherzog und Kaiser von 1592-1657, Wien 1984 |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 668 stron formatu B5, twarda oprawa, delikatnie naddarty blok przy tylnej okładce, bogatoilustrowany szczegółowy katalog monet austriackich |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 320