wydawnictwa zagraniczne, Ludwig Herinek – Österreichische Münzprägungen Ferdinand II und Ferdinand ..

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 20:02:40
196394
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Ludwig Herinek – Österreichische Münzprägungen Ferdinand II und Ferdinand III als Erzherzog und Kaiser von 1592-1657, Wien 1984
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 668 stron formatu B5, twarda oprawa, delikatnie naddarty blok przy tylnej okładce, bogatoilustrowany szczegółowy katalog monet austriackich

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 270

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  105 zł